İple Yüz Germe | Ameliyatsız Yüz Germe | Yan Etkileri | Avantajları

444 57 07

Avrupa Ve Türkiye’de uygulanan organik lifting uygulaması artık yerini altın ipliğe ( ameliyatsız iple yüz germe ) bıraktı. Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, altın iplik  ile 30 dakika da ağrısız burun kaldırmak ve kırışıklıkları açmanın mümkün olduğunu söyledi.

İşte ATV’de yayınlanan ameliyatsız yüz germe haberi :

MMayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, kadınların güzelleşmek uğruna artık zor ve uzun süren tıbbi müdahalelere katlanmak zorunda kalmadığını söyledi. Türkiye’ye Mayasante Poliklinik tarafından ilk defa getirildiğini belirten Dr. Devrim Gürsoy, kadınların ameliyatsız yüz germe ile ciltte iki yıl ve üzerinde gençleşmenin mümkün olduğunu belirtti.

Uygulanan yöntem hakkında bilgiler aktaran Dr. Gürsoy, “Türkiye’ye ilk kez bizim tarafımızdan getirilen Altın İplik (fil d’or) uygulaması ile ciltte gençleşme ve yenilenme süreci iki yılın üzerine çıkıyor, fil d’or derin anestezi gerektirmiyor, yaklaşık 20-30 dakika içinde burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek ağrısız mümkün oluyor. Kadınların binlerce yıldır değişmeyen arzusu güzellik ve genç görünebilmek. Bu arzuyu gerçekleştirebilmek için çok zorlu tıbbı yöntemleri göze almaktan kaçınmazlar. Altın İplik (fil d’or) uygulaması ile ciltte gençleşme ve yenilenme sürecinin iki yılın üzerine çıkıyor. 20-30 dakika içinde burun kaldırmanın, kırışıklıkları açmanın ve sarkmaları düzeltmenin bu uygulama ile ağrısız mümkün olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

“AMELİYATSIZ İPLE YÜZ GERMEDE YAN ETKİ YOK”

Kadınların uygulanan altın iplik yöntemiyle özellikle çalışan kadınların öğle yemeği arasında dahi pratik bir şekilde yaptırabileceğini de belirten Dr. Gürsoy, “Yan etkisi olmayan, vücut tarafından tümüyle eritilebilir olan altın ipliğin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda, altın iplik, cilt altında hem dokuyu kaldıran bir dayanak vazifesi görüyor hem de kolajen ve diğer bağ dokusu elemanlarını uyararak ciltte gençleşme ve yenilenme süreci meydana getiriyor” dedi.

“AMELİYATSIZ İPLE YÜZ GERMEDE DERİN ANESTEZİ YOK”

Cilt altına yerleştirilen ipliğin üç yüz günde eridiğini belirten Gürsoy, uygulamanın en büyük avantajlarından birisinin derin anestezi gerektirmediğini belirterek: “Fil d’or vücutta yaklaşık 240-300 gün içinde eriyor ve uygulamanın olumlu etkileri 2 yılı aşkın süre devam ediyor. “fil d’or” metodu ile hem lifting operasyonunun tüm vücut avantajları kullanılıyor, hem de dezavantajları ortadan kaldırılıyor. Bunların dışında “fil d’or” ayrıca ameliyat şartları ve derin anestezi gerektirmiyor. Topikal ya da sınırlı uyuşturma ile uygulanıyor. Yüz için yaklaşık 20-30 dakikalık sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün olabiliyor. Aynı şekilde kalça, göğüs, bacak ve kollarda toparlanma ve şekillendirme ihtiyacı da bölge başına 60-90 dakika içinde karşılanabiliyor. Kişi günlük yaşantısına uygulama sonrasında hemen dönebiliyor ve olumlu etkiler hızla ortaya çıkıyor” diye konuştu.

Youtube kanalımızdan ameliyatsız yüz germe uygulaması ve diğer estetik uygulamalarımız hakkında videolara erişebilirsiniz.

Ameliyatsız iple yüz germe yöntemlerinden biri de Örümcek Ağı Estetiği‘dir. Uygulama hakkında detaylı bilgiye sitemizden ve ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız İple Yüz Germe (Altın İplik) ile Ciltte 2 Yaş Gençleşme Haber ve Görselleri

Örümcek Ağı Estetiği

"Altın İğne" ile Cilt Gençleştirme

Etiketler: Altın İğne, Cilt ve Yüz Gençleştirme, Kırışıklık Tedavisi
Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, 2014 yılında estetik alanda parlayan yıldızı “Altın İğne” ile kırışıklıklar, sivilce ve yara izi, cildin yenilenmesi, gerilmesi ve toparlanması ile koltukaltı terleme tedavilerinde kullanıldığını belirtti.
İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe (Altın İplik) ile Ciltte 2 Yaş Gençleşme

Etiketler: Altın İp, Ameliyatsız Yüz Germe, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği
Avrupa Ve Türkiye’de uygulanan organik lifting uygulaması artık yerini ameliyatsız iple yüz germeye (fil d’or’a) bıraktı. Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, fil d’or yöntemiyle 30 dakika da ağrısız burun kaldırmak ve kırışıklıkları...
İple terleme sorununa ameliyatsız çözüm

Altın İğne İle Terleme Sorununa da Altın Çözüm

Etiketler: Altın İğne
Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, “Altın İğne” yönteminin terleme sorununu ortadan kaldırabileceğini belirtti. İnsan vücudunun ter bezleriyle sarılı olduğunu ve metrekareye 1 mililitre...
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay