İple Yüz Germe | Ameliyatsız Yüz Germe | Yan Etkileri | Avantajları

444 57 07

Avrupa Ve Türkiye’de uygulanan organik lifting uygulaması artık yerini altın ipliğe ( ameliyatsız iple yüz germe ) bıraktı. Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, altın iplik  ile 30 dakika da ağrısız burun kaldırmak ve kırışıklıkları açmanın mümkün olduğunu söyledi.

İşte ATV’de yayınlanan ameliyatsız yüz germe haberi :

MMayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, kadınların güzelleşmek uğruna artık zor ve uzun süren tıbbi müdahalelere katlanmak zorunda kalmadığını söyledi. Türkiye’ye Mayasante Poliklinik tarafından ilk defa getirildiğini belirten Dr. Devrim Gürsoy, kadınların ameliyatsız yüz germe ile ciltte iki yıl ve üzerinde gençleşmenin mümkün olduğunu belirtti.

Uygulanan yöntem hakkında bilgiler aktaran Dr. Gürsoy, “Türkiye’ye ilk kez bizim tarafımızdan getirilen Altın İplik (fil d’or) uygulaması ile ciltte gençleşme ve yenilenme süreci iki yılın üzerine çıkıyor, fil d’or derin anestezi gerektirmiyor, yaklaşık 20-30 dakika içinde burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek ağrısız mümkün oluyor. Kadınların binlerce yıldır değişmeyen arzusu güzellik ve genç görünebilmek. Bu arzuyu gerçekleştirebilmek için çok zorlu tıbbı yöntemleri göze almaktan kaçınmazlar. Altın İplik (fil d’or) uygulaması ile ciltte gençleşme ve yenilenme sürecinin iki yılın üzerine çıkıyor. 20-30 dakika içinde burun kaldırmanın, kırışıklıkları açmanın ve sarkmaları düzeltmenin bu uygulama ile ağrısız mümkün olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

“AMELİYATSIZ İPLE YÜZ GERMEDE YAN ETKİ YOK”

Kadınların uygulanan altın iplik yöntemiyle özellikle çalışan kadınların öğle yemeği arasında dahi pratik bir şekilde yaptırabileceğini de belirten Dr. Gürsoy, “Yan etkisi olmayan, vücut tarafından tümüyle eritilebilir olan altın ipliğin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda, altın iplik, cilt altında hem dokuyu kaldıran bir dayanak vazifesi görüyor hem de kolajen ve diğer bağ dokusu elemanlarını uyararak ciltte gençleşme ve yenilenme süreci meydana getiriyor” dedi.

“AMELİYATSIZ İPLE YÜZ GERMEDE DERİN ANESTEZİ YOK”

Cilt altına yerleştirilen ipliğin üç yüz günde eridiğini belirten Gürsoy, uygulamanın en büyük avantajlarından birisinin derin anestezi gerektirmediğini belirterek: “Fil d’or vücutta yaklaşık 240-300 gün içinde eriyor ve uygulamanın olumlu etkileri 2 yılı aşkın süre devam ediyor. “fil d’or” metodu ile hem lifting operasyonunun tüm vücut avantajları kullanılıyor, hem de dezavantajları ortadan kaldırılıyor. Bunların dışında “fil d’or” ayrıca ameliyat şartları ve derin anestezi gerektirmiyor. Topikal ya da sınırlı uyuşturma ile uygulanıyor. Yüz için yaklaşık 20-30 dakikalık sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün olabiliyor. Aynı şekilde kalça, göğüs, bacak ve kollarda toparlanma ve şekillendirme ihtiyacı da bölge başına 60-90 dakika içinde karşılanabiliyor. Kişi günlük yaşantısına uygulama sonrasında hemen dönebiliyor ve olumlu etkiler hızla ortaya çıkıyor” diye konuştu.

Youtube kanalımızdan ameliyatsız yüz germe uygulaması ve diğer estetik uygulamalarımız hakkında videolara erişebilirsiniz.

Ameliyatsız iple yüz germe yöntemlerinden biri de Örümcek Ağı Estetiği‘dir. Uygulama hakkında detaylı bilgiye sitemizden ve ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

bolgesel-zayiflama-diyet

Bölgesel Zayıflama ve Diyet

Etiketler: Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama, Diyet
Hepimiz tatlıları severiz ve bir diyet programına bağlı kalıp kilo vermek zor gelir. Bunun doğal sonucu olarak vücudumuzun çeşitli bölgelerinde yağlanma meydana gelir. Cinsiyete ve genetik özelliklere bağlı olarak insanlar vücutlarının farklı bölgelerinde yağ depolarlar. Bazılarımız bel bölgesinde yoğun olarak yağ depolanırken, kimilerimizde basen bölgesi, kimilerimizde ise yağlar tüm vücuda yayılmıştır.
Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği

Etiketler: Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt ve Yüz Gençleştirme, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği
İple Yüz Germe (Organik Lifting), yer çekimine ve zamanın etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların cerrahi müdahale ve genel anesteziye gerek duyulmaksızın giderilmesini sağlayan bir uygulamadır.
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Etiketler: Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulma amacıyla başvurulan cımbız, ağda, tıraşlama gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan en yeni ve yaygın yöntemlerden birisi lazer epilasyondur. Lazer epilasyonu diğer yöntemlerden...
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay