Cilt gençleştirme | Kırışıklık | Leke ve Sivilce | Tedavi | Ankara

444 57 07

Cilt gençleştirme teknolojisinin sınır tanımadığı, hemen her gün yeni alternatifler geliştirildiği belirtilirken, bu yöntemler arasında ‘’Altın iğnelerle fraksiyonel radyofrekans uygulaması”nın da en iyi sonuç alınan yöntemler arasında öne çıktığını ifade edildi.

MMayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy “Tedavi sonuçlarına bakıldığında, Altın İğne uygulaması, 2014 yılı sonlarında estetik dünyasının parlayan yıldızı olacak.” dedi.

BAŞARISI KANITLANAN YÖNTEM

Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, tedavi sonuçlarına bakıldığı zaman yaklaşık 1,5 yıldır uygulanan ve başarısı kanıtlanan Altın İğne’nin, 2014 yılı sonlarında estetik dünyasının parlayan yıldızı olacağını belirterek, ‘’Bu uygulama sayesinde, cilt yenileniyor, kırışıklıkları ve gözenekler azalıyor, cildin nemliliği artarken, sivilce ve yara tedavilerinde de kullanılıyor’’ dedi.

TERLEME TEDAVİSİNDE BAŞARILI

Dr. Gürsoy, “Altın İğne” uygulamasının diğer avantajlarının yanı sıra cildin elastikiyetini arttırdığını, özellikle yaz aylarında artan koltukaltı terleme tedavisinde de başarıyla kullanıldığını belirterek, “Bu uygulama ciltte germe ve lifting özelliği de sağlamaktadır” dedi.

Altın İğne’nin en iyi özelliklerinden birisinin de, uygulama sonrası ciltte bir miktar kızarıklık oluşmasına rağmen, cildin kendisini hızla toparladığına değinen, Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, uygulamanın yaklaşık 35-40 dakika sürdüğünü söyledi.

HER TÜR CİLTTE SONUÇ ALINABİLİYOR

Altın İğne’nin diğer uygulamaların aksine dört mevsim yapılabilen bir yöntem olduğunu belirten Gürsoy, ayrıca her tür ciltte de sonuç alınabildiğini vurguladı. Dr. Devrim Gürsoy, “Uygulama sonrası ciltte düzelme, fraksiyonel lazerlere göre daha kısa zamanda etkisini göstermekte ve cilt yenileme etkisi de diğerlerine göre çok daha hızlıdır’’ şeklinde konuştu.

İYİLEŞTİRİCİ TEDAVİ YÖNTEMİ

Modern insanın maruz kaldığı yıpratıcı faktörlerin sürekli artmasının cildin yaşlanmasını engelleyici ve ciltteki tüm sıkıntılarda iyileştirici tedavi yöntemlerini gerekli kıldığına dikkat çeken Medikal Hekim Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘’Tam da bu noktada, Altın İğne yüzümüzü gençleştirirken, cilt altı dokulara uygulandığı için etkisi çok uzun süren, tek bir seansta bile gözle görülecek düzeyde etki oluşturan, radyofrekans enerjisinin cilt toparlayıcı etkilerini hızlandıran bir yöntemdir” ifadelerini kullandı.

Ciltteki gençleştirmede ve  kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan bir yöntem de örümcek ağı estetiği ‘dir. Detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği

Etiketler: Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt ve Yüz Gençleştirme, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği
İple Yüz Germe (Organik Lifting), yer çekimine ve zamanın etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların cerrahi müdahale ve genel anesteziye gerek duyulmaksızın giderilmesini sağlayan bir uygulamadır.
bolgesel-zayiflama-diyet

Bölgesel Zayıflama ve Diyet

Etiketler: Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama, Diyet
Hepimiz tatlıları severiz ve bir diyet programına bağlı kalıp kilo vermek zor gelir. Bunun doğal sonucu olarak vücudumuzun çeşitli bölgelerinde yağlanma meydana gelir. Cinsiyete ve genetik özelliklere bağlı olarak insanlar vücutlarının farklı bölgelerinde yağ depolarlar. Bazılarımız bel bölgesinde yoğun olarak yağ depolanırken, kimilerimizde basen bölgesi, kimilerimizde ise yağlar tüm vücuda yayılmıştır.
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Etiketler: Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulma amacıyla başvurulan cımbız, ağda, tıraşlama gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan en yeni ve yaygın yöntemlerden birisi lazer epilasyondur. Lazer epilasyonu diğer yöntemlerden...
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay