Çikolata Maskesi | Cilt Bakımı | Cilt Gençleştirme

444 57 07

Mayasante Polikliniği Uzman Estetisyen Mine Akın, cildin toksinlerden arınarak yenilenmiş bir görünüme kavuşması için uyguladıkları Çikolata Maskesinin mükemmel sonuçlar verdiğini belirtti.

Detoksun vücudun toksinlerden arındırılması için yapılan bir işlem olduğunu hatırlatan Mine Akın, “Zararlı atıklardan kurtulan bir vücut nasıl tüy gibi hafiflemiş ve yenilenmiş ise cildimizin de belli dönemlerde yenilenmesi, tazelenmesi ve ölü hücrelerden arınması için bu tip etkili bakımlara ihtiyacı vardır” diye konuştu.

CİLDİN NEFES ALMAYA İHTİYACI VAR

Uzman Estetisyen Mine Akın, bazı ciltlerin daha mat, solgun ve yorgun göründüğünü, bu sorunun üstesinden ise, fazla yağlardan arındırılarak hazırlanan özel çikolata maskesi ile geldiklerini belirtti. Akın, hazırladıkları özel çikolata maskesinin yüksek antioksidan içermesi nedeniyle her cilt tipine güvenle uygulanabildiğini kaydederek şunları söyledi :
“Sivilceli, yağlı, nemsiz ya da elastikiyetini kaybetmiş bütün ciltlerin temizlenmeye, nefes almaya, ışıltı ve parlaklığa her zaman ihtiyacı vardır. Led Mask uygulaması sonrası yapılacak antioksidan ve hücre yenileyici çikolata maskesi ile bir adım daha çıtamızı yükseltmiş oluyoruz. Kombine edilmiş programlar cildinin daha güzel görünmesini isteyenler için kesinlikle doğru tercih.”

ZİNDE, BERRAK VE PARILDAYAN BİR CİLDE KAVUŞMAK ZOR DEĞİL

Uygulamanın aşamalarına ilişkin bilgiler de veren Uzman Estetisyen Akın, öncelikli olarak hastanın yüzünün uygun bir temizleyici ile işlemden geçirildiğini söyledi. Akın, ardından cilt tipine uygun bir peeling ile cildi ölü hücrelerden arındırdıklarını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü : “Saf çikolatadan hazırladığımız maskemizi yüz, boyun ve dekolte dahil cildimize sürüyoruz ve yarım saat kurumasını bekliyoruz. Bekleme sürecinin bitmesiyle cildimizi temizliyor, tonikliyoruz. Doğru bir masaj uygulamasıyla cildimiz rahatlıkla fark edilebilecek parlaklıkta ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaya hazır. Son aşamamız ise cildimizin oksijenle buluşma zamanı.Her noktaya püskürtme yöntemiyle verdiğimiz oksijen ile tedavimizi sonlandırıyoruz. Tedavinin ardından daha zinde, daha berrak ve ışıldayan bir cilde sahip olduğunuzu sadece siz değil, çevrenizdeki herkes farkedecek.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

bolgesel-zayiflama-diyet

Bölgesel Zayıflama ve Diyet

Etiketler: Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama, Diyet
Hepimiz tatlıları severiz ve bir diyet programına bağlı kalıp kilo vermek zor gelir. Bunun doğal sonucu olarak vücudumuzun çeşitli bölgelerinde yağlanma meydana gelir. Cinsiyete ve genetik özelliklere bağlı olarak insanlar vücutlarının farklı bölgelerinde yağ depolarlar. Bazılarımız bel bölgesinde yoğun olarak yağ depolanırken, kimilerimizde basen bölgesi, kimilerimizde ise yağlar tüm vücuda yayılmıştır.
Cilt Lekeleri Tedavisi

Melazma ve Cilt Lekelerinin Tedavisi

Etiketler: Cilt Lekelerinin Tedavisi
Cilde rengini veren melanin adında bir pigmenttir. Cilt lekeleri ise melanin pigmentinin bazı bölgelerde yüksek miktarlarda ve yoğun olarak toplanması sonucu oluşmaktadır. Gerek gebelik ve doğum kontrol hapı kullanımı gibi hormonal değişiklikler...
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Etiketler: Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulma amacıyla başvurulan cımbız, ağda, tıraşlama gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan en yeni ve yaygın yöntemlerden birisi lazer epilasyondur. Lazer epilasyonu diğer yöntemlerden...
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay