Gentest Diyet Programı Nedir? - Mayasante

444 57 07

Gentest Diyet Programı Nedir?

Gentest, bireyin genetik yapısı doğrultusunda sağlıklı, enerjik, uzun bir ömür sürmesi için sunulan kapsamli analizler bütünüdür. Aynı metabolizma yapısına sahip kişilere aynı içerikli diyet uygulaması yaptığınızda kimi kilo verecek, kimi kilo alırken kimisi de aynı kiloda kalacaktır. Uygulanan diyet programına yanıtın bu kadar farklı olması genetik yapınızda gizlidir.

Soğuk Lipoliz Uygulama Yöntemi Nasıldır?

G

GentestDiet genetik yapınızdaki ayrıcalığınızı ortaya koymakta en güvenilir yoldur. GentestDiet, genetik yapınız doğrultusunda parmak iziniz gibi sadece ”SİZE ÖZEL” beslenme programı oluşturmak için geliştirilmiş nutri-genetik analizler bütünüdür.

Neden Gentest Diyet yaptırmalısınız?

  • Hastalıklardan korunmanız için
  • Sağlık düzeyinizi yükseltmek için
  • Kalıcı kilo vermeniz için
  • Enerjik ve dinamik olmanız için

GentestDiet Ne Söyler?

Antioksidan ihtiyacınızı, detoks ihtiyacınızı, farklı yağ türlerine olan ihtiyacınızı, inflamasyondan korunma ihtiyacınızı, tuz duyarlılığınızı, alkol duyarlılığınızı, kafein duyarlılığınızı, laktoz intoleransınızı, gluten intoleransınızı, tüm vitamin ve mineral ihtiyaçlarıınızı ve sizin için doğru olan egzersiz düzeyini belirler.

GentestDiet Nasıl Uygulanır?

GentestDiet, yanak içi mukozanızdan pamuklu bir swap çubuk ile kansız ve acısız olarak sürtülmesi ile alınacak doku örneğinin analiz edilmesi ile yapılır. Örnek alma işlemi 2 dakika sürer. Bu swaplarda toplanan dokudan DNA örneğinin ayrıştırılması yetkili laboratuvarda uzman doktorlar tarafından analiz edilerek 4 hafta içinde sonucunuz rapor halinde size sunulur. GentestDiet ile DNA üzerinde 24 farklı gen varyasyonunun metabolizma üzerine etkileri analiz edilerek diyetisyeniniz tarafından DNA yapınıza uygun beslenme planı çıkarılır. GentestDiet’i yaş kısıtlaması olmadan yaşamınız boyunca bir kez yaptırmanız yeterlidir.

GentestDiet Fiyatı Nedir

Konuya yönelik daha detaylı bilgi ve randevu almak için bize 444 57 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ankara Bölgesel Zayıflama çukurambar Diyetisyen Ankara Gentest Gentest Diyet

Gentest Diyet Programı Nedir? Haber ve Görselleri

Gentest Diyet Programı Nedir? hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay