Soğuk Lipoliz (CRYO LİPOLİZ) Nedir? - Mayasante

444 57 07

Soğuk Lipoliz (CRYO LİPOLİZ) Nedir?

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir. Dirençli yağ depolarını yok etmek üzere iyi bilinen ancak daha önce hiç birlikte kullanılmamış iki farklı teknolojiyi birleştirerek kullanan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Uygulama Yöntemi Nasıldır?

S

Cihaz, düşük sıcaklıkta vakum masajı kullanılarak yağ hücrelerinin özel aparatı ile emilmesini sağlamaktadır. Böylece yağ hücreleri normal vücut sıcaklığından izole edilmektedir. Doku önce 45 dereceye kadar ısıtılıp sonra hızlı bir şekilde -8/-10 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu durumda yaklaşık 1 saat beklenirken, yağ depolarının apopitozis (programlanmış hücre ölümü) sürecine girmelerine sebep olmakta ve yağ hücre fonksiyonlarının küçülüp kaybına yol açmaktadır. İşlem yapılan bölge, uygulanan sıcaklıktaki ani düşüşe bağlı olarak aynı zamanda da sıkılaşmaktadır ve en önemlisi, sadece cerrahi müdahale ile elde edilebilen çok uzun süre etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere ve Kimlere Uygulanabilir?

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta azalmasını sağlayan tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece 1 seanslık işlemdir.

Soğuk Lipoliz Fiyatı Nedir?

Mezoterapi uygulamasının yapılacağı bölge, uygulamanın yapılacağı alanın genişliği, uygulamanın fiyatının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Konuya yönelik daha detaylı bilgi ve randevu almak için bize 444 57 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ankara beden incelme Bölgesel İncelme Bölgesel Zayıflama çukurambar soğuk lipoliz

Soğuk Lipoliz (CRYO LİPOLİZ) Nedir? Haber ve Görselleri

Soğuk Lipoliz (CRYO LİPOLİZ) Nedir? hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay